SON DAKİKA !! Kılıçdaroğlu'nun Konvoyu Çatışmanın Ortasında Kaldı !!

25 Ağustos 2016
Reklamlar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuArtvin'in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada bölgedeki çatışmanın ortasında kaldı. Açılan ateşe korumaların karşılık vermesi sonucu çatışma çıktı. Konvoy durduruldu, Kılıçdaroğlu'nun araç içinde koruma altında tutulduğu belirtildi.

KONVOYA ATEŞ AÇILDI

İlk gelen bilgiler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna Artvin'e giderken Ardanuç İlçesi yakınlarında ateş açıldığı yönündeydi. Ancak, Kılıçdaroğlu'nun danışmanı "saldırı değil çatışmanın ortasında kalındı." dedi.

KORUMALAR KARŞILIK VERDİ

Kemal KılıçdaroğluArtvin programını gerçekleştirmek için uçakla Kars'a geldi. Buradan karayoluyla Artvin'in Şavşat İlçesi'ne geçen Kılıçdaroğlu, ilçe merkezinde halka hitap etti.Artvin'e gitmek üzere yola çıkan CHP konvoyu, Ardanuç İlçesi yakınlarına çatışmanın ortasında kaldı. Kılıçdaroğlu'nun korumaları hemen harekete geçerek karşılık verdi.

CHP'Lİ VEKİL: YARALILAR OLDUĞU BELİRTİLİYOR

CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan ise yaptığı açıklamada "Kemal Kılıçdaroğlu konvoyun önünden sık sık silah sesleri duyduk. Ön tarafta yaralılar olduğu belirtiliyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun durumunun iyi olduğu belirtiliyor." dedi.

KILIÇDAROĞLU'NUN DANIŞMANI: KONVOY GÜZERGAHINDA ÇATIŞMA ÇIKTI

Kılıçdaroğlu'nun danışmanı, "Saldırı değil, konvoy güzergahında çatışma çıktı" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu sefer de Posta yazarını HAYIR dediği için kovdular! İşte kovulmasına sebep olan o konuşma! Son Dakika! Gündeme Bomba Gibi Düştü. Bütün Dünya Şoke Oldu!! Levent Kırca Yıllar Öncesinden Bu Günleri Nasıl da Görmüş ! Cem Yılmaz'dan HAYIR GÖNDERMESİ...:) İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN :)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN BÜYÜK ÖFKE: "KES ULAN" ... Peki kime demiş, izleyiniz...