SON DAKİKA.! ADIYAMAN VE ŞANLIURFA'DA DEPREM.. "YIKILMAYAN EV YOK"

02 Mart 2017
Reklamlar

ŞANLIURFA'DA DA DEPREM

Adıyaman'daki depremin ardından Şanlıurfa'ya bağlı Kasımkuyu'da 4,6 büyüklüğünde birdeprem meydana geldi.

BELEDİYE BAŞKANI: YIKILMAYAN EV YOK

Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, depremin ardından yaptığı açıklamada, "İlçe merkezinde ölü ve yaralı yok. Belediye, hükümet Konağı yıkıldı. Yıkılmayan ev yok" diye konuştu.

MUHTAR: KÖYÜMÜZÜN YARISI YIKILDI

Adıyaman'a bağlı Akdamar köyünün muhtarı Necmettin Öztürk, CNN Türk canlı yayınında yaptığı açıklamada, "Büyük bir deprem oldu. 15 ev yıkıldı. İki yaralı var. Ulaşan ekip olmadı. Köyümüzün yarısı yıkıldı. Köyümüzün nüfusu 250" dedi.

[Haber görseli]

ÇEVRE İLLERDE PANİK

Deprem Gaziantep'te de hissedildi. deprem sonrası şehirde büyük panik yaşanırken, yurttaşlar sokaklara çıktı. Bir an önce aileleri ile haberleşen yurttaşlar, sarsıntının uzun sürdüğünü ve çok korktuklarını belirtti. Yaşanan deprem sonrası meydana gelen artçı sarsıntılar da Gaziantep'te hissedildi. Yurttaşlar evlerine girmekte tereddüt ederken, sokaklardaki bekleyişleri sürüyor.

Elazığ kent merkezinde deprem yaklaşık 10 saniye hissedildi. 15 Temmuz Demokrasi meydanında depremi hisseden vatandaşlar, "Oturuyorduk, baktık sallanıyor ayağa kalktık, bekledik" dedi. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz alnı her secdeye varanı vatansever sandınız! "Beni Erdoğan'a teslim etmeyin, 77 yaşındayım, hastayım, Amerikan aşığıyım" Abdüllatif ŞENER öyle bir açıklama yaptı ki ; Tüm "EVET" argümanları Çürüyecek Son Dakika Erdoğan'ın 2 Mitingi Birden İptal Edildi İşte Nedeni :D

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON DAKİKA Tarihin Gördüğü En Büyük Yolsuzluk Operasyonu'nun görüntüleri ortaya çıktı !! Paylaşmayan Kalmasın !!